Moje zdjęcie

imię: Piotr Sowiński
pseudo: Sadi
wiek: 25
zainteresowania: programowanie, tworzenie stron, linux, elektronika, książki


Creative Commons LicenseJeżeli nie zaznaczono inaczej, wszystkie materiały na tej stronie są objęte licencją Creative Commons by-nc 3.0
Skiny
grey-tea green (standardowy)
light sky blue
carrot orange
Polecam

Bykom STOP! browsehappy.pl - masz kIEpską przeglądarkę? Spam Poison - zatrujmy życie spammerom! Debian GNU/Linux Przeglądarka Opera
Ankieta - wyniki sadi | 13:18 | 11.06.2009
Obiecałem, że wstawię wyniki ankiety nt. palenia papierosów, ale prawda jest taka, że nie udało nam się znaleźć jakichś zaskakujących, czy ciekawych powiązań. Zdecydowana większość reguł, które znaleźliśmy była banalna lub przynajmniej łatwa do domyślenia się samemu. Inna sprawa, że ankieta nigdy nie była i nie miała być miarodajna - od początku chodziło w niej o wypróbowanie technik eksploracji danych, a nie prawdziwe badanie. Na dodatek przy końcowej prezentacji okazało się, że prawdopodobnie coś mocno skopaliśmy, bo reguły powinny wyglądać inaczej. Z drugiej strony Knime (program, w którym wszystko robiliśmy) nie należy do skomplikowanych. Szukałem opcji i ustawień, aby reguły wyglądały tak, jak powinny, ale nie znalazłem. Chociaż rozsądek podpowiada, że to mało prawdopodobne, to jednak z naszej perspektywy wygląda to na winę programu. Ale mniejsza z tym - projekt mamy z głowy.
Mimo wszystko obiecałem przedstawić wyniki, więc napiszę chociaż jedną regułę, którą osobiście uznałem za najciekawszą:
Palaczami rzadko zostają osoby, które jeszcze nie zarabiają (lub zarabiają mało) i jednocześnie przeszkadza im dym tytoniowy. Zazwyczaj palą osoby neutralnie lub pozytywnie nastawione do dymu, mające jednocześnie większe zarobki lub pochodzące z większego miasta.

<< Powrót

Komentarze:

Wszystkie przedstawione tutaj opinie należą do ich autorów i twórca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść.


Imię/Ksywka (wymagane):

Strona WWW:

Wpisz tekst z obrazka (wymagane):

kod

Treść (wymagane):


W polu "Strona WWW" wpisywanie członu "http://" nie jest konieczne. Tagi (X)HTML wpisane w treści nie będą działać jako element strony, zamiast tego pojawią się w samym komentarzu. Komentarze obraźliwe, nie na temat lub niezgodne z prawem będą w miarę możliwości usuwane.

skiny: grey-tea green | light sky blue | carrot orange
some rights reserved | kanał informacyjny | admin | valid XHTML 1.0 | valid CSS | valid Atom 1.0